تبلیغات
مستطیل سبز - ترافیک سنگین در خط حمله پرسپولیس
 
مستطیل سبز
فوتبال پاک
یکشنبه بیست و پنجم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

ترافیک سنگین در خط حمله پرسپولیس

ترافیک سنگین در خط حمله پرسپولیس
چنانچه مانوئل بخواهد از سیستم 3-3-4 استفاده کند تنها سه نفر از هفت مهاجم فعلی سرخ پوشان می توانند در ترکیب قرار بگیرند که به غیر از سیف‌اللهی برای بقیه نیمکت‌نشینی دردناک و ناراحت‌ کننده است.

 در دقایق پایانی بازی تدارکاتی پرسپولیس مقابل فولاد، وقتی ایمون زاید به ورزشگاه درفشی‌فر رسید و توسط چند هزار هوادار حاضر در محل تشویق شد دست و پای مهاجمان حاضر در پرسپولیس لرزید. البته نه به خاطر محبوبیت ایمون بلکه بدین خاطر که جای خود را در ترکیب تنگ‌تر می‌دیدند. این ناراحتی و عصبانیت را می‌شد در چهره تک ‌تک مهاجمان پرسپولیس بعد از پایان بازی دید که البته در چهره دو نفر بیشتر پیدا بود. یکی از آن‌ها می‌گفت: «حالم اصلا خوب نیست...» و آن ‌قدر عصبانی بود که حاضر نبود به حرف‌هایش ادامه بدهد.

با تمدید قرارداد ایمون زاید و حفظ یک مهاجم جوان به‌نام روح‌الله سیف‌اللهی پرسپولیس 7 مهاجم دارد: «انصاری‌فرد، قاضی، نوروزی، رضایی، کاظمیان، زاید و سیف‌اللهی» که اگر معدنچی هم سرخپوش شود می‌توان او را در زمره مهاجمان به حساب آورد. حال چنانچه مانوئل بخواهد از سیستم 3-3-4 استفاده کند سه نفر از این نفرات در ترکیب قرار می‌گیرند که به غیر از سیف‌اللهی برای بقیه نیمکت‌نشینی دردناک و ناراحت‌کننده است.

با به کارگیری سیستم 1-3-2-4 هم فقط سه نفر از این مهاجمان می‌توانند در سیستم قرار بگیرند و تازه این در حالی است که نفراتی مثل مهدوی‌کیا، فشنگچی، پولادی و نوری هم می‌توانند در کنار کریمی در خط سه‌نفره تهاجمی بازی کنند و جای مهاجمان تخصصی تنگ‌تر می‌شود.

در این شرایط مهاجمان پرسپولیس از باشگاه دلخورند که چرا مدام مهاجم جذب می‌شود تا این ترافیک هم به ضرر تیم تمام شود هم خود بازیکنان. آن ها معتقدند پرسپولیس در خط هافبک مشکل دارد و باید هافبک جذب می‌شد نه مهاجم جدید. البته گروهی از منتقدان تیم فعلی پرسپولیس هم حرف دل این مهاجمان ناراضی را می‌زنند و معتقدند نفراتی مثل کریمی، سوسا، نوری، آقازمانی و اسماعیل‌زاده در مقابل خط هافبک پرمهره استقلال کم می‌آورند و تیمی که 7 مهاجم دارد باید خط هافبک قدرتمندتری داشته باشد.





نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگ



مدیر وبلاگ : بهنام
نویسندگان

نظرسنجی

شما طرفدار كدام تیم هستید ؟








جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :