مستطیل سبز
فوتبال پاک
چهارشنبه بیستم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

دروازه‌بان خارجی، كلا ممنوع شد!؟

دروازه‌بان 
خارجی، كلا ممنوع شد!؟

در این میان پرسپولیس قصد داشت با خرید آودوكیچ، به مشكلاتش در چارچوب دروازه پایان بدهد اما روز گذشته غلامرضا بهروان، سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با اعلام یکسان شدن آیین نامه نقل و انتقالات در مسابقات لیگ برتر و دسته اول، تاکید کرد در فصل بعد هم حضور دروازه‌بانان خارجی علاوه بر مسابقات لیگ برتر در رقابت‌های لیگ دسته اول نیز ممنوع خواهد بود

این در حالی‌است كه دو تیم تازه صعود كرده‌ به لیگ‌برتر از دروازه‌بان‌های خارجی بهره برده‌اند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
سه شنبه نوزدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

طنز/متن خداحافظی گواردیولا

طنز/متن 
خداحافظی گواردیولا
این آقا اگه پول پرست نبود هر فصل به یه تیم نمی رفت. یه روز تو پورتو، یه روز چلسی، اینتر، الان هم که بوی پول به دماغش خورده اومده رئال می خواد بیت المال ما رو غارت کنه ببره.

گل: دیشب «پپ» بزرگ در بارسلون با هواداران خداحافظی کرد. در پایان بازی با اسپانیول، سخنرانی هم کرد و از آنجا که می دانم شماها هیچکدام نه اسپانیایی می فهمید و نه کاتالان سرتان می شود، ترجمه این سخنان را برایتان نقل می کنیم:
به نام خدا!
 من سلام عرض می کنم خدمت همه هواداران، من کوچیکتر از اونی هستم که بخوام اینجا چیزی بگم. ولی باید خدمت همه تون عرض کنم که یه مدتیه که چشمای دخترم هِی می آد جلو چشمام و تصویر همه جا برفکی می شه و نمی تونم از رو نیمکت زمین رو ببینم. ضمن اینکه من 25 تا قهرمانی با این تیم آوردم که سهم من فقط 40 درصد بوده و 80 درصد بقیه اش، حاصل تلاش این بچه ها و مدیر عامل خوب تیممون آقای دکتر حاج روسل هستش.
 اگه هوادارها از رفتن من سوختن، برن یخ در بهشت بخورن یه کمی خنک بشن. یه چیز دیگه هم بگم و رفع زحمت کنم. آخَر شبه و می دونم که اینجا نه سرویس آبخوری درست و درمون داره نه مستراح به درد بخوری. شماها هم تا برید خونه تون دیرتون می شه. می خواستم بگم که اگه مهدوی کیا اون پنالتی رو گل می کرد، الان من اینجا نبودم یکی دیگه اینجا جای من مربی بارسا بود.
اگه اشکالی نداره یه پیامی هم واسه این آقای کوتوله دارم. این آقا اگه پول پرست نبود هر فصل به یه تیم نمی رفت. یه روز تو پورتو، یه روز چلسی، اینتر، الان هم که بوی پول به دماغش خورده اومده رئال می خواد بیت المال ما رو غارت کنه ببره تو پرتغال فروشگاه لوازم ورزشی بزنه. واسه هر کی آقای خاصی، واسه ما جُل و پلاسی!! آس و پاسی، عوام الناسی!! .
 (در این لحظه تعدادی از هواداران از پپ درخواست حرکان موزون می کنند) .
تو که اون گوشه نشستی...!! من یه سوالی دارم، کجججااااای دنیا دیدین که چار تا تماشاگر به مربی بگن: پپ باید برقصه؟؟!! نه، یکی به من بگه دیگه!! هوس کردین برم از طریق فیفا حالتون رو بگیرم؟؟ کجای دنیا مردم نمایش بازی می کنن اسم خرشونو می ذارن پپ؟؟ هان؟؟ من تو این چند سال با همه نداری های باشگاه ساختم و هیچی نگفتم، از الان به بعد هم هیچی نمی گم. این مسی رو من آدمش کردم. این پسره عادل هم خیلی دلش می خواست لب خونی کنه ببینه من در مورد این نامزد پیکه چی چی می گم، اما من حواسم جمع بود و سوتی ندادم.
  (در اینجا پپ دم می گیرد و همه استادیوم با هم شروع به خواندن می کنند) .
 می رن آدمااااااااااااااااا از اونا فقط خاطره هاشوووووووون به جا می مونه......
 کجاست اون خونه چی شد اون کوچه آدماش کجان خدا می دوووووووونه...
نوع مطلب :
برچسب ها :
سه شنبه نوزدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

اولین شکارهای پرسپولیس

اولین 
شکارهای پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس فعالیت های خود را برای جذب بازیکنان مورد نظرش آغاز کرده است.

مسئولان این باشگاه بر اساس نیاز کادر فنی خود اقدام به یارگیری می کنند اما تا زمانی که فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی آغاز نشود آنان قادر به رایزنی رسمی نخواهند بود.
اما طی چند روز گذشته تماس نمایندگان پرسپولیس با بازیکنان مورد نظر آغاز شده است و در این راستا نزدیکان باشگاه می گویند توافق اولیه با مهدی کیانی و رضا نوروزی آغاز شده است.

کیانی در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و قصد جدایی از تراکتور را دارد. رضا نوروزی هم که دوباره مصدوم شده و جلوی پرسپولیس بازی نمی کند نیز بازیکن آزاد است.
نوع مطلب :
برچسب ها :

جشن و پایکوبی هواداران یوونتوس در ورزشگاه کالیاری و خیابان های تورین/ تصاویر

جشن و پایکوبی هواداران یوونتوس در ورزشگاه کالیاری و خیابان های تورین/ تصاویر
شب گذشته هفته تعیین کننده رقابت‌های سری آ ایتالیا بود؛ یوونتوس اسکودتو را در تریسته پس از 9 سال قطعی کرد و قهرمان شد.


و این هم هواداران اینتر در دربی شهر میلاننوع مطلب :
برچسب ها :
841

گردان؛قاضی ؛ حقیقی و ماهینی در دفتر رویانیان / ضامن بمب کشیده شد!

گردان؛قاضی ؛ حقیقی و ماهینی در دفتر رویانیان / ضامن بمب کشیده شد!
آنها با توافق با این چهار بازیکن به دنبال یک مدافع هستند و الویت خرید آنها مدافعی در سطح بالاست.

  پس از بازی ایران - موزامبیک  در کرج چهار ملی پوش مقصدشان را به سمت یک مکان مشترک کج کردند...
 هر چهار نفربا یک تماس به دفتر رویانیان دعوت شدند تا کرج را به مقصد دفتر محمد رویانیان ترک کنند. این چهار بازیکن پس از حضور در دفتر مدیرعامل پرسپولیس تک به تک به داخل اتاق رویانیان رفتند و تقربیا هر چهار بازیکن ملی پوش تیم ملی راضی از دفتر خارج شدند و به توافق رسیدند تا فصل آینده پیراهن قرمز پرسپولیس را بر تن کنند .
 گردان ؛ماهینی و قاضی سه بازیکن تیم ذوب آهن با مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس مواجه نیستند و پس از پایان فصل بازیکن آزاد خواهند بود اما رضا حقیقی با مشکل قرارداد مواجه است و یکسال دیگر با فجر سپاسی قرارداد دارد و بدون رضایت نامه فجر نمی تواند به پرسپولیس برود . او هم با رویانیان به توافق رسید و قرار شد تا رویانیان رضایت نامه او را از فجر بگیرد .
پرسپولیس چهار بازیکن خود را در چهار پست انتخاب کرده است و در پست آنها علیرضا محمد ؛مازیار زارع ؛معمارزاده و هوشیار و اولادی اکنون در پرسپولیس حضور دارند که فصل آینده با این خریدها آنها دیگر بازیکن پرسپولیس نیستند . پرسپولیس قصد دارد علاوه بر حقیقی یک هافبک دفاعی خارجی را نیز جذب کند . آنها با توافق با این چهار بازیکن به دنبال یک مدافع هستند و الویت خرید آنها مدافعی در سطح بالاست .
 نشست بعدی رویانیان با این چهار بازیکن پس از دو بازی بعدی لیگ است تا قرارداد آنها امضا شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
دوشنبه هجدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

کلنی ها استادیوم را به آتش کشیدند+عکس

کلنی ها استادیوم را به آتش کشیدند+عکس
تیم کلن آلمان در زمین خود و در بازی آخر مقابل بایرن مونیخ بازی را شکست خورد و در کمال ناباوری ِهوادارانش به بوندس لیگا ۲ سقوط کرد. هواداران این تیم بعد از این شکست ورزشگاه را ناآرام کردند و پلیس ضد شورش را وادار به مقابله کردند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
دوشنبه هجدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

پوستر روز-یوونتوس برای سی امین بار قهرمان سری آ شد

پوستر روز-یوونتوس برای سی امین بار قهرمان سری آ شد
سرانجام یک فصل تلاش و کوشش شاگردان آنتونیو کونته جواب داد و یوونتوسی ها موفق شدند در هفته سی و هفتم رقابت های سری آ باشگاه های ایتالیا برای 30 امین بار قهرمان شوند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه پانزدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام
|| پوستر بسیار زیبای فابرگاس با کیفیت عالی و طراحی زیبا ||

00836

برای بزرگ نمایی بر روی پوستر کلیک نمایید....

نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه پانزدهم اردیبهشتماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام
|| مخصوص صفحه دسکتاپ ||

01798

برای بزرگ نمایی بر روی پوستر کلیک نمایید....

نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بهنام
نویسندگان

نظرسنجی

شما طرفدار كدام تیم هستید ؟
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic