مستطیل سبز
فوتبال پاک
یکشنبه هفتم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

مهدی و هادی مهدوی کیا 14 سال قبل /عکس

مهدی و هادی مهدوی کیا 14 سال قبل /عکس
این عکس مربوط به زمانی می شود که مهدی مهدوی کیا تازه به فوتبال اروپا رفته بود و برادرش هادی در پرسپولیس جانشین او شده بود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه هفتم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

شرط پولادی برای ماندن در پرسپولیس

شرط پولادی برای ماندن در پرسپولیس
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس برای ماندگاری در این تیم با مدیرعامل باشگاه وارد مذاکره شده است.

: مهرداد پولادی که قراردادش با این تیم به پایان رسیده با مسئولان باشگاه بنابر درخواست دنیزلی مذاکراتی داشته است. پولادی زمانی که از مس کرمان جدا شد و قرار بود در بازی‌های آسیایی پرسپولیسی‌ها را همراهی کند، باید 200 میلیون تومان از باشگاه دریافت می‌کرد ولی تاکنون 50 میلیون تومان گرفته است. از همین رو پولادی برای پرسپولیسی‌‌ها شرط گذاشته در صورت تسویه حساب حاضر است پای میز مذاکره بنشیند.
با توجه به اینکه پولادی در بازی‌های آسیایی پرسپولیس را همراهی کرده، مسئولان این باشگاه از سازمان لیگ استعلام گرفتند که آیا این بازیکن در صورت عقد قرارداد جدید جزء 6 سهمیه‌‌ای که پرسپولیس می‌تواند از لیگ برتر جذب کند است یا خیر، که مسئولان سازمان لیگ در جواب اعلام کردند این بازیکن جزء سهمیه لیگ حساب می‌شود.
گفتنی است سرپرست سپاهان در مورد مذاکره باشگاهش با مهرداد پولادی گفته است: «با این بازیکن صحبت کرده ایم اما هنوز تکلیفش با پرسپولیس مشخص نیست. تا آخر هفته معلوم می شود پولادی به سپاهان می آید یا خیر.»
نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه هفتم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

خبر عجیب: دنیزلی مهدوی كیا را می خواهد

خبر عجیب: دنیزلی مهدوی كیا را می خواهد
فعلا مشغول استراحت هستم و نمی دانم دنیزلی مرا می خواهد یا خیر. هیچ تصمیمی برای آینده نگرفته‌ام و نمی دانم چه سرنوشتی در انتظارم هست.

شاید باورش سخت باشد اما مهدی مهدوی‌كیا یكی از كسانی كه در فهرست سال آینده پرسپولیس و مصطفی دنیزلی قرار دارد.
مهدوی‌كیا كه مدیرعامل باشگاه قبلا حكم جدایی او را صادر كرده بود در فعل و انفعالات تازه در پرسپولیس خواهد ماند. او كه حتی اعلام كرده بود احتمالا این فصل از فوتبال خداحافظی می‌كند حالا با یك پیشنهاد تازه روبه‌رو شده است.
محمد رویانیان اعتقاد دارد شخصیت او كمكی به پرسپولیسی‌هاست و دنیزلی هم امیدوار است كیا در فصل آینده دوباره به شرایط آرمانی بازگردد. او گفته است علت نیمكت‌نشینی‌های پیاپی مهدوی‌كیا این بود كه به دلیل مصدومیت از آرمانی جسمی فاصله گرفته بود. خود مهدوی‌كیا در این‌باره می‌گوید:« فعلا مشغول استراحت هستم و نمی‌دانم دنیزلی مرا می‌خواهد یا خیر. هیچ تصمیمی برای آینده نگرفته‌ام و نمی‌دانم چه سرنوشتی در انتظارم هست. فعلا هم دارم استراحت می‌كنم و دوست دارم به فوتبال فكر نكنم.»
مهدوی‌كیا خطاب به هواداران پرسپولیس می‌گوید:« من از آنها عذرخواهی می‌كنم در این مدت خیلی آنها را اذیت كردیم و امیدوارم حلالمان كنند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه هفتم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

رویانیان: بنگر، قاضی، حسینی وخلیل زاده فصل بعد درپرسپولیس خواهند بود

دنیزلی یك مربی حرفه ای است كه با ما قرارداد دارد از این رو مساله جدایی وی از تیم پرسپولیس به هیچ وجه صحت نداشته و شایعه ای بیش نیست

royanian
ok
  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینكه علی كریمی هافبك تیم فوتبال پرسپولیس فصل آینده نیزدراین تیم خواهد بود، ‌افزود:محسن بنگر، محمد قاضی، سیدجلال حسینی وشجاع خلیل زاده از دیگر بازیكنانی هستند كه به جمع پرسپولیسی ها اضافه می شوند.
 محمد رویانیان در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه از اردوی تیم ملی در كمپ بشیكتاش تركیه به ایرنا افزود: برهمین اساس وضعیت علی كریمی پس از برگزاری اردوی تداركاتی درتركیه و بازی با تیم ملی ازبكستان به طور قطع مشخص خواهد شد.
 وی در پاسخ به این سوال كه در فصل جدید چند بازیكن به تیم پرسپولیس اضافه خواهند شد، گفت: 10 بازیكن به تیم اضافه خواهند شد كه 6 نفر از لیگ برتر و4 بازیكن نیز خارجی هستند. یكی از آنان دروازه بان خواهد بود. وی در مورد بازیكنان داخلی كه در این فصل به پرسپولیس ملحق خواهند شد،نیزگفت:محسن بنگر، محمد قاضی، سیدجلال حسینی وشجاع خلیل آزاد دراین فهرست جای دارند و فصل بعد در تیم پرسپولیس خواهند بود.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص بازیكنان خارجی نیزاظهارداشت:دنیزلی عملكرد4 بازیكن خارجی را مدت هاست زیر نظر دارد و قرار است با آنان قرارداد امضا كنیم. اما در حال حاضر نمی توانم بیش ازاین در این باره صحبت كنم.
رویانیان در باره شایعات جدایی دنیزلی نیز تصریح كرد: دنیزلی یك مربی حرفه ای است كه با ما قرارداد دارد از این رو مساله جدایی وی از تیم پرسپولیس به هیچ وجه صحت نداشته و شایعه ای بیش نیست.
 وی با بیان اینكه درسال دوم كار سختی پیش رو دارد،اضافه كرد : انتظارات هواداران از تیم بسیار زیاد است و این موضوع كار مرا در سال آینده خیلی سخت تر می كند.در نظر داریم تیم قدرتمندی را برای این فصل ببندیم.
 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات سال گذشته این تیم نیز گفت: فصل پیش به پایان رسیده و دیگر به آن فكر نمی كنیم. درحال حاضر تنها به فصل آینده وبرنامه هایمان در این فصل متمركز هستیم
نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه هفتم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

ایران صفر - آلبانی 1؛اولین باخت کی روش

تیم ملی در ورزشگاه بشیکتاش با یک گل مغلوب آلبانی شد

  سفیدپوشان ایران در ورزشگاه  اینونوی بشیکناش مغلوب شوت زیبای امیلیانو ویلا بازیکن آلبانی شدند تا اولین باخت کارلوس کی روش به عنوان سرمربی ایران رقم بخورد. ایران در این بازی مقابل  3000 تماشاچی بازی کرد که 2500 نفر از آنان ایرانی بودند.
تیم ایران در این بازی خسته و بی برنامه بازی کرد که البته چندان هم غیر طبیعی نبود. ملی پوشان ایران تازه بدنسازی را آغاز کرده اند  و فعلا باید برای این تیم صبر کرد.پس از این گل کارلوس کی‌روش برای جبران این شکست به بازیکنانی نظیر علی کریمی، پولادی، عقیلی، رضایی و حیدری میدان داد اما این تغییرات هم نتیجه نداد تا تیم ملی ایران برابر تیم هشتاد و چهارم جهان و سی و هفتم اروپا شکست بخورد.

ترکیب ایران :علیرضا حقیقی، حسین ماهینی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، پژمان نوری، جواد نكونام، آندرانیك تیموریان، مجتبی جباری، كریم انصاری فرد، محمد ابراهیمی، احسان حاج صفی.

'پژمان نوری' در دقیقه 55 جای خود را به 'خسرو حیدری' داد و 'علی كریمی' در دقیقه 66 به جای 'كریم انصاری فرد' وارد زمین شد.همچنین 'غلامرضا رضایی' در دقیقه 67 به جای 'محمد ابراهیمی'، 'قاسم دهنوی' در دقیقه 77 به جای 'مجتبی جباری' و 'هادی عقیلی' در دقیقه 83 به جای 'حسین ماهینی' توسط سرمربی تیم ملی در این مسابقه به بازی گرفته شدند.


در حاشیه:
هواداران تیم ملی كشورمان بیش از همه محمد رویانیان و علی فتح اله زاده مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس و استقلال را تشویق کردند.

حدود 500 نفر از آلبانی تباران مقیم تركیه نیز برای تشویق تیم ملی كشورشان در ورزشگاه حضور دارند.

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به همراه حمید سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی ، بهمن حسین پور سفیر ایران در تركیه و محمود حیدری سركنسول ایران در استانبول از جمله مقامات ایرانی حاضر در ورزشگاه هستند.

چهار داور ترك قضاوت این مسابقه را برعهده دارند.

در بین دو نیمه تمامی نیمكت نشینان تیم ملی فوتبال ایران به جز شهاب گردان و قاسم دهنوی به گرم كردن پرداختند.

زمانی كه علی كریمی برای گرم كردن بین دو نیمه وارد زمین شد حاضران در ورزشگاه به شدت او را تشویق كردند.

تیم ملی ایران پس از این دیدار در اردو خواهد بود و روز پنجشنبه یازدهم خرداد از استانبول به تاشکند پایتخت ازبکستان عزیمت خواهد کرد تا 14 خرداد در اولین دیدار مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2014 به مصاف این تیم برود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
دوشنبه یکم خردادماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

گزارش تصویری از فینال لیگ قهرمانان اروپا (۲)


فینال لیگ قهرمانان در پایان ۱۲۰ دقیقه جذابیت با برتری چلسی مقابل حریف قدرتمند خود همراه شد

نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بهنام
نویسندگان

نظرسنجی

شما طرفدار كدام تیم هستید ؟
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic