مستطیل سبز
فوتبال پاک
سه شنبه بیستم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 19/4/1391

تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی  19/4/1391


نوع مطلب :
برچسب ها :
سه شنبه بیستم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

دیپورت یک پرتغالی / جانواریو تراکتوری می شود ؟

دیپورت یک پرتغالی / جانواریو تراکتوری می شود ؟
این اتفاق در شرایطی است که قبل از انجام تست پزشکی وحصول جواب آن معمولا قرار داد بازیکنان خارجی در محل هیات فوتبال به ثبت نمی رسد .

اردوی تراکتور سازی در کمپ پاتالای ترکیه در شرایطی پیگیری می شود که خبر ها حاکی از مصدومیت دو مهاجم این تیم محمد ابراهیمی وآنسلمو گنزالس است ،  مصدومیت محمد ابراهیمی که از ناحیه زیر شکم  مدت هاست گریبان او را گرفته به نظر این بازیکن هفته های آغازین لیگ را از دست خواهد داد ، آنسلمو گنزالس دیگر بازیکن خط حمله این تیم هم از ناحیه کشاله دچار کشیده گی شده که ظاهرا مصدومیت وی نمی تواند برای این تیم نگران کننده باشد ، از طرفی دیگربازیکن  پرتغالی تراکتوری ها ژائو ویلا که در محل هیات فوتبال قرار داد خود را هم ثبت کرده بوده ظاهرا عنوان می شود که از نظر تست پزشکی فدراسیون فوتبال مورد تائید قرار نگرفته وبه کشور خود از اردوی ترکیه دیپورت شده است ، این اتفاق در شرایطی است که قبل از انجام تست پزشکی وحصول جواب آن معمولا قرار داد بازیکنان خارجی در محل هیات فوتبال به ثبت نمی رسد .

اگر قضیه  جدایی این بازیکن قطعی  شود عملا جای یک سهمیه بازیکن خارجی غیر اسیای برای این تیم باز می شود ،گزینه فابیو جانواریو می تواند با توجه به اظهارات اخیر جعفری مدیر عامل این باشگاه در مورد داشتن راهکار برای جذب این بازیکن میسر شود .تراکتور سازی دو سهمیه بازیکن لیگ برتری نیز دارد که با توجه به این موضوع که  جانواریو هم سهمیه لیگ وهم بازیکن خارجی محسوب می شود به نظر مشکلی از این زوایه نمی تواند داشته باشد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه هجدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

رونمایی از لباس فصل جدید؛ اینتر هم قرمز شد!/عکس

رونمایی از لباس فصل جدید؛ اینتر هم قرمز شد!/عکس
نماینده برند معروف نایکی توضیحی در مورد پیراهن های دوم باشگاه "قرمز" که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه مورد استفاده قرار گرفته است داد.

 فصل جدید برای اینتر رسما شروع شده است.نرآتزوری امروز کمپ تمرینات خود را در پینزولو آغاز کرد و همراه با آن رونمایی از پیراهن های اینتر برای فصل بعد نیز در ورزشگاه نایک انجام شد. بعضی از بازیکنان و مدیران نرآتزوری نیز در این جلسه صحبت کردند.
به نقل از اینتر دات آی آر  ایوان که این فصل از بازی ها خداحافظی کرد قصد ترک اینتر را ندارد و به همین منظور او به عنوان مدیر در اینتر مشغول به کار شد. ایوان کوردبا در مصاحبه ای گفت : " من اینتری دو آتیشه هستم و خیلی خوشحالم که به عنوان یک مدیر بخشی از این خانواده باقی ماندم."

 رودریگو پالاسیو نیز در این مراسم شرکت کرد و مصاحبه ای کوتاه انجام داد.وی گفت : "من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و به اینتر وارد شدم.من ارزش این پیراهن بزرگ را میدانم."
در ادامه مراسم نماینده برند معروف نایکی توضیحی در مورد پیراهن های دوم باشگاه "قرمز" که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه مورد استفاده قرار گرفته است میدهد. نماینده نایک میگوید : "پرزیدنت موراتی به ما پیشنهاداتی و راهنمایی ها دادند و ما با کمک آنها, طراحی را انجام دادیم و این نتیجه آن است.پرزیدنت موراتی میخواست این رنگ را به شهر میلان بازگرداند."

نماینده نایکی از روابط باشگاه اینتر و این کمپانی تقدیر کرد و ادامه داد : "نایکی و اینتر 14 سال است با هم ازدواج کرده اند.این لحظه قطعا لحظه ای مهم است و امروز روزی خاص است.DNA نایک همیشه خدمت کردن و ایجاد نوآوری جدید است."

 مراسم امسال تفاوت دیگری نیز با سال های قبل داشت.امسال بر خلاف سال های گذشته اینتر از ستارگان خود برای معرفی پیراهن های فصل آینده استفاده نکرده بود و همانند سیاست های باشگاه جوان گرایی را انتخاب کرده بود و ستارگان فردا مدل های اینتر بودند. کوتینیو - آلوارز دو بازیکنی بودند که پیراهن اول تیم را بر تن کردند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
شنبه هفدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

چراغ سبز ملوان به فرهاد مجیدی

چراغ سبز ملوان به فرهاد مجیدی
مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: «فرهاد مجیدی برای حضور در ملوان با من حرفی از پول نمی‌زند.»
 صادق درودگر در مورد جذب فرهاد مجیدی، اظهار داشت: «با تایید سرمربی تیم، فرهاد مجیدی را می‌خواهیم. ملوان بازیکنان را براساس نیازهای فنی‌اش جذب می‌کند و بازیکنان باید در چارچوب تاکتیکی سرمربی قرار داشته باشند.»
وی ادامه داد: «مجیدی یکی از اعتبارهای فوتبال ایران است و در هر تیمی که باشد به آن تیم شخصیت می‌دهد. هر تیمی مجیدی را در اختیار داشته باشد به وجودش افتخار می‌کند.»
درودگر در مورد اینکه باشگاه ملوان توانایی جذب این بازیکن را دارد یا نه تاکید کرد: «اگر سرمربی تیم به من بگوید به مجیدی نیاز دارم او را جذب خواهیم کرد. زمانی که در تیم بهمن مربی بودم مجیدی بازیکن من بود و به او علاقمند هستم و مطمئنم مجیدی برای حضور در ملوان با من حرفی از پول و مبلغ قرارداد نمی‌زند.»
مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد امضای موافقت ستاد کل نیروهای مسلح برای انتقال سهام به هدایتی عنوان کرد: «امروز(شنبه) پیگیر امضای این انتقال هستم و به نظرم این توافق‌نامه امضا می‌شود.»
نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه شانزدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

زاید در پرسپولیس کهکشانی / عکس

  ایمون زاید با وجود محبوبیتی که بین هواداران دارد، هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده است.

ب این مهاجم که یک تنه پرسپولیس را در آخرین دربی برنده کرد، فصل گذشته چند بار موفق به هت تریک شد و به همین دلیل محبوبیت زیادی میان هواداران پرسپولیس دارد. با این وجود او هنوز قراردادش را با قرمزپوشان تمدید نکرده است. محمد رویانیان چند روز قبل گفته بود تمدید قرارداد زاید، 600 میلیون تومان هزینه دارد که این رقم زیادی است. با این حال عکس زاید در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در میان بازیکنان فصل آینده این تیم دیده می شود. جالب است که عکس او در ردیف اول و در کنار تصویر بازیکنان بزرگی مثل علی کریمی و مهدی مهدوی کیا قرار دارد.

 

 

43

نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه شانزدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام
برونو سزار به النصر امارات پیوست

مهاجم تیم فوتبال سپاهان به طور رسمی با النصر امارات قرارداد بست.

خبرگزاری فارس: برونو سزار به النصر امارات پیوست

  باشگاه النصر امارات در سایت خود اعلام کرد برونو سزار مهاجم برزیلی سپاهان قرارداد یک ساله با این تیم امضا کرده است.

سایت باشگاه النصر امارات در ادامه این خبر آورده که این مهاجم پس از تکمیل مذاکرات این قرارداد را امضا کرده و قابل تمدید است. کمیته فنی النصر هم اعلام کرده که سزار در اولویت های این باشگاه بوده است.

سایت النصر همچنین نوشت که این مهاجم 26 ساله یکی از مهاجمان خوب لیگ برتر ایران بوده و فصل گذشته با به ثمر رساندن 5 گل نقش مهمی در رسیدن سپاهان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته است.

به گزارش فارس، سزار در حالی با النصر امارات قرارداد بسته که یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و البته در اردوی این تیم در ترکیه شرکت نکرده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه شانزدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام
اینتر ۲ بازیکن جدید خرید

 باشگاه اینترمیلان ایتایا ۲ بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرد.

خبرگزاری فارس: اینتر ۲ بازیکن جدید خرید

  اینترمیلان با خرید یک دروازه‌بان و یک مدافع حضور خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی را نشان داد.

سمیر هندنوویچ دروازه‌بان فصل گذشته اودینزه و ماتیاس سیلوستره مدافع پالرمو راهی جوزپه مه آتزا شده‌اند تا فصل آینده را زیر نظر آندره‌آ استراماچونی جوان کار کنند.

هندنوویچ 27 ساله که اهل اسلوونی است در بیش از 180 دیدار رسمی برای گورخرها به میدان رفته بود. انتقال او به اینترمیلان 11 میلیون یورو روی دست سران باشگاه میلانی خرج گذاشته است.

این بازیکن روز یکشنبه در تمرین‌های باشگاه در پینزولو شرکت خواهد کرد. این در حالی است که نام ژولیو سزار، شماره یک فصل گذشته اینترمیلان از اردوی پیش فصل این تیم خط خورده است.

از سوی دیگر ماتیاس سیلوستره که به صورت قرضی راهی اینتر شده، اگر در پایان فصل مورد تایید سران این تیم قرار گرفت می‌تواند به شکل دائمی به اینتر منتقل شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه شانزدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

برنامه دقیق هفته‌های اول لیگ/ 4 بازی در 18 روز!/ آسان‌ترین قرعه برای مدعیان، سخت‌ترین برای مس كرمان

برنامه دقیق هفته‌های اول لیگ/ 4 بازی در 18 روز!/ آسان‌ترین قرعه برای مدعیان، سخت‌ترین برای مس كرمان
بازی های دیرهنگام در ماه رمضان و فشردگی زیاد به اندازه یك بازی در هر 4/5روز. تیم‌ها 4هفته ابتدایی را در این شرایط سپری می كنند.

 لیگ برتر ایران كه از 29تیرماه دوره جدید خود را آغاز می‌كند با یك برنامه فشرده و طی 18 روز به پایان هفته چهارم خواهد رسید. یعنی به‌طور میانگین هر 4/5 روز یك بازی! حالا حساب كنید وضعیت تیمی مثل مس كرمان را كه از 4 حریفش در 4 هفته اول، 3تای آنها تیم‌های اول تا سوم فصل گذشته هستند. یعنی سپاهان، تراكتورسازی و استقلال!
به گزارش سایت گل، سازمان لیگ برتر فوتبال برنامه 7 هفته آغازین دوازدهمین دوره لیگ برتر را با ذكر روز و ساعت بازی‌ها اعلام كرده است. هفته‌های ابتدایی این رقابت‌ها با ایام ماه رمضان مصادف شده و به همین دلیل بازی‌ها در ساعات پایانی شب برگزار خواهند شد. تیم‌ها باید با این شرایط 4 هفته اول را به شكلی فشرده به پایان ببرند تا در فاصله هفته چهارم و پنجم به یك استراحت 11روزه برسند. استراحتی كه به دلیل روز فیفا و انجام بازی دوستانه برای تیم ملی اتفاق می‌افتد.
بدشانس‌ها
در این هفته‌های فشرده ابتدایی، سخت‌ترین قرعه‌ها نصیب سایپا، ذوب‌آهن، نفت آبادان و البته مس كرمان شده است. تیم سایپا اولین بازی را روبه‌روی تراكتورسازی در تبریز برگزار می‌كند و بلافاصله در هفته بعد میزبان استقلال است. این تیم در سه هفته بعدی باید دو سفر سخت دیگر هم به اهواز و اصفهان داشته باشد. وضعیت نفت آبادان هم بهتر از سایپا نیست. برزیلی‌ها در 5هفته اول 3بازی خارج از خانه دارند و از دو حریف باقیمانده هم یكی پرسپولیس كهكشانی است كه در روز اول بازی‌ها به آبادان می‌رود.
ذوب‌آهن با شكل و شمایل جدیدش، باید در هفته‌های سوم و چهارم به مصاف استقلال و سپاهان برود و به فاصله یك هفته روبه‌روی تراكتورسازی هم بایستد. وضعیت مس كرمان هم كه اظهرمن‌الشمس است. كرمانی‌ها بدشانس‌ترین تیم در هنگام قرعه‌كشی بوده‌اند. بازی در زمین سپاهان، تراكتورسازی و فولاد، به اضافه میزبانی از استقلال، آن هم فقط در 5هفته، بدترین قرعه ممكن برای شاگردان قاسمپور است.
خوش‌شانس‌ها
در نقطه مقابل این 4تیم بدشانس، باید گفت بهترین قرعه‌های این برنامه نصیب تیم‌های مدعی و اسم‌ورسم‌دار رقابت‌ها شده. استقلال تهران در 9هفته اول فقط یك بار از خانه‌اش خارج می‌شود. تنها سفر آبی‌ها طی این 9هفته به كرمان است كه در هفته چهارم انجام می‌شود و سخت‌ترین بازی آن‌ها تا پیش از داربی هفته ششم خواهد بود.
پرسپولیس هم اگرچه رقابت‌هایش را با یك بازی سنگین در آبادان آغاز خواهد كرد اما این شانس را دارد كه تا پیش از هفته ششم با هیچ حریف قدرتمندی سرشاخ نخواهد شد. نفت، فجر، گهر، صبا و داماش، 5 حریف پرسپولیس تا قبل از بازی سوم شهریور مقابل استقلال خواهند بود.
سپاهان بازی‌هایش را با میزبانی از مس كرمان آغاز می‌كند و تا پایان هفته هفتم با هیچ یك از مدعیان قهرمانی روبه‌رو نمی‌شود. وضعیت تراكتورسازی هم به همین شكل است. به نظر می‌رسد برای تبریزی‌ها مس كرمان و ذوب‌آهن سخت‌ترین رقبای هفته‌های ابتدایی باشند.
 
برنامه كامل هفته اول تا هفتم لیگ برتر ایران- دوره دوازدهم
 
هفته اول:
پنجشنبه 29/4/91
نفت آبادان- پرسپولیس- ساعت 20:45- ورزشگاه تختی آبادان
فجرسپاسی- ذوب‌آهن- ساعت 20:30- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
صبای قم- پیکان- ساعت 20:45- ورزشگاه یادگار امام قم
گهر دورود- ملوان- ساعت 20:45- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران- راه‌آهن- ساعت 20:45- ورزشگاه دستگردی
جمعه 30/4/91
استقلال- آلومینیوم هرمزگان- ساعت 20:45- ورزشگاه آزادی
داماش- فولاد خوزستان- ساعت21- ورزشگاه شهیدعضدی رشت
تراکتورسازی- سایپا- ساعت 20:15- ورزشگاه یادگار امام تبریز
سپاهان- مس کرمان- ساعت 20:45- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
 
هفته دوم:
سه شنبه 3/5/91 - ساعت 22
پرسپولیس- فجرسپاسی- ورزشگاه آزادی
راه‌آهن- گهر دورود- ورزشگاه اکباتان
چهارشنبه 4/5/91 - ساعت22
سایپا- استقلال- ورزشگاه انقلاب کرج
آلومینیوم هرمزگان- داماش- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
فولاد خوزستان- سپاهان- ورزشگاه تختی اهواز
ذوب‌آهن- صبای قم- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
مس کرمان- نفت تهران- ورزشگاه باهنر کرمان
پیکان- تراکتورسازی- ورزشگاه تختی تهران
ملوان- نفت آبادان- ورزشگاه تختی انزلی
 
هفته سوم:
دوشنبه 9/5/91- ساعت22
گهر دورود- پرسپولیس- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
صبای قم- ملوان- ورزشگاه یادگار امام قم
سه شنبه 10/5/91- ساعت22
استقلال- ذوب آهن- ورزشگاه آزادی
داماش- پیکان- ورزشگاه شهیدعضدی رشت
فجرسپاسی- نفت آبادان- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران- آلومینیوم هرمزگان- ورزشگاه دستگردی
فولاد خوزستان- سایپا- ورزشگاه تختی اهواز
تراکتورسازی- مس کرمان- ورزشگاه یادگار امام تبریز
سپاهان- راه‌آهن- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
 
هفته چهارم:
یکشنبه 15/5/91- ساعت22
پرسپولیس- صبای قم- ورزشگاه آزادی
دوشنبه 16/5/91- ساعت22
سایپا- داماش- ورزشگاه انقلاب کرج
نفت آبادان- نفت تهران- ورزشگاه تختی آبادان
آلومینیوم هرمزگان- فولاد خوزستان- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
ملوان انزلی- فجرسپاسی- ورزشگاه تختی انزلی
پیکان- گهر دورود- ورزشگاه تختی تهران
مس کرمان- استقلال- ورزشگاه باهنر کرمان
راه‌آهن- تراکتورسازی- ورزشگاه اکباتان
ذوب‌آهن- سپاهان- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
 
هفته پنجم:
جمعه 27/5/91- ساعت22
استقلال- ملوان- ورزشگاه آزادی
تراكتورسازی- نفت تهران- ورزشگاه یادگار امام تبریز
فولاد خوزستان- مس کرمان- ورزشگاه تختی اهواز
صبای قم- فجرسپاسی- ورزشگاه یادگار امام قم
آلومینیوم هرمزگان- راه‌آهن- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سپاهان- سایپا- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
گهر دورود- ذوب‌آهن- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران- پیکان- ورزشگاه دستگردی
شنبه 28/5/91- ساعت22
داماش- پرسپولیس- ورزشگاه شهیدعضدی‌ رشت
 
هفته ششم:
پنجشنبه 2/6/91
نفت آبادان- صبای قم- ساعت20:15- ورزشگاه تختی آبادان
راه‌آهن- فولادخوزستان- ساعت 19:10- ورزشگاه اکباتان تهران
فجرسپاسی- گهر دورود- ساعت19- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سایپا- آلومینیوم هرمزگان- ساعت 19:10- ورزشگاه انقلاب کرج
ذوب‌آهن- تراکتورسازی- ساعت 19- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
ملوان- نفت تهران- ساعت 19:15- ورزشگاه تختی انزلی
پیکان- سپاهان- ساعت19:10- ورزشگاه تختی تهران
جمعه 3/6/91
مس کرمان- داماش- ساعت18:30 - ورزشگاه باهنر کرمان
پرسپولیس- استقلال- 19:10- ورزشگاه آزادی
 
هفته هفتم:‌
سه شنبه 7/6/91
تراکتورسازی- صبای قم- ساعت 19:30- ورزشگاه یادگار امام تبریز
استقلال- پیکان- ساعت 19- ورزشگاه آزادی
گهر دورود- نفت آبادان- ساعت 19- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
چهارشنبه 8/6/91
داماش- ملوان- ساعت 19:15- ورزشگاه شهیدعضدی رشت
فولاد خوزستان- پرسپولیس- ساعت19- ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان- فجرسپاسی- ساعت19- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
آلومینیوم هرمزگان- مس کرمان- ساعت 19:30- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سایپا- راه‌آهن- ساعت 19- ورزشگاه انقلاب کرج
نفت تهران- ذوب‌آهن- ساعت 19- ورزشگاه دستگردی
نوع مطلب :
برچسب ها :

اتومبیل کریم انصاری فرد در پارکینک ورزشگاه درفشی فر/ عکس

اتومبیل کریم انصاری فرد در پارکینک ورزشگاه درفشی فر/ عکس
آقای گل لیگ برتر این روزها با این خودروی پژو سر تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شود. او که ستاره فصل نقل و انتقالات بود و شایعه X6 گرفتنش از رویانیان بر سر زبان‌ها، حالا صاحب معمولی‌ترین خودرویی است که می‌توان در پارکینگ درفشی‌فر پیدا کرد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
جمعه شانزدهم تیرماه سال 1391 :: نویسنده : بهنام

ازدحام برای گرفتن امضا از ستاره های پرسپولیس/ عکس

ازدحام برای گرفتن امضا از ستاره های پرسپولیس/ عکس
هرچند این روزها هواداران پرسپولیس را به ورزشگاه درفشی فر راه نمی دهند، اما علاقمندان به این تیم با شوق دیدن ستاره های تیمشان پشت درهای ورزشگاه منتظر خارج شدن بازیکنان می مانند.

نوع مطلب :
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بهنام
نویسندگان

نظرسنجی

شما طرفدار كدام تیم هستید ؟
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic